Ważne ogłoszenia !!!

PIŁKI I PAJACYKI ROBIĄ PIERNIKI

W ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia przedszkolaki  z pomocą Pań z Uniwersytetu Trzeciego wieku piekły świąteczne pierniczki. Dzieci z zapałem wałkowały cisto oraz wyciskały różne kształty przy użyciu foremek. Następnie po upieczeniu pierniczków wraz ze wszystkimi Paniami dekorowały ciasteczka różnokolorowymi  lukrami i posypkami – świetnie się przy tym bawiąc. Pierwsze gotowe pierniczki trafiły do brzuszków naszych przedszkolaków, kolejne dzieci  zapakowały na prezenty dla swoich najbliższych. W przedszkolu unosił się wspaniały aromat pieczonych pierniczków, który wprawiał wszystkich w cudowny świąteczny nastrój. Bardzo dziękujemy Paniom z Uniwersytetu Trzeciego Wieku za przygotowanie i prowadzenie warsztatów, kultywowanie świątecznych tradycji wśród naszych przedszkolaków oraz za przekazanie pięknych upominków od św. Mikołaja.