DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Babciu, Dziadku, coś Wam dam.
Jedno serce tylko mam.
A w tym sercu róży kwiat
Babciu, Dziadku, żyj sto lat!

BALONIKI

MISIE

PIŁKI i PAJACYKI

PSZCZÓŁKI

MISIE DOKARMIAJĄ PTAKI

MISIE ZE ŚWIĄTECZNYMI ŻYCZENIAMI W URZĘDZIE MIEJSKIM

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

PIŁECZKI ZJEŻDŻAJĄ Z GÓRECZKI

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE MISIÓW

KONKURS RECYTATORSKI "CZEKAJĄC KIEDY WZEJDZIE WIGILIJNA GWIAZDA" W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

PIŁKI I PAJACYKI ROBIĄ PIERNIKI

W ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia przedszkolaki  z pomocą Pań z Uniwersytetu Trzeciego wieku piekły świąteczne pierniczki. Dzieci z zapałem wałkowały cisto oraz wyciskały różne kształty przy użyciu foremek. Następnie po upieczeniu pierniczków wraz ze wszystkimi Paniami dekorowały ciasteczka różnokolorowymi  lukrami i posypkami – świetnie się przy tym bawiąc. Pierwsze gotowe pierniczki trafiły do brzuszków naszych przedszkolaków, kolejne dzieci  zapakowały na prezenty dla swoich najbliższych. W przedszkolu unosił się wspaniały aromat pieczonych pierniczków, który wprawiał wszystkich w cudowny świąteczny nastrój. Bardzo dziękujemy Paniom z Uniwersytetu Trzeciego Wieku za przygotowanie i prowadzenie warsztatów, kultywowanie świątecznych tradycji wśród naszych przedszkolaków oraz za przekazanie pięknych upominków od św. Mikołaja.