PRZEDSZKOLAK MAŁY, DUŻY WIE CO ZDROWIU SŁUŻY, O PRZYRODĘ DBA- ZACHOWANIA EKOLOGICZNE W MAŁYM PALUSZKU MA

AUDYCJA MUZYCZNA "JESTEM SOBIE PODLASIANKA"

PRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

18 kwietnia 2018 r. w przedszkolu odbył się konkurs recytatorski. Swoje umiejętności recytatorskie prezentowały dzieci ze wszystkich grup. Wyniki konkursu: I miejsce: Ada N. II miejsce: Weronika P. III miejsce: Zuzia Sz. Dziewczynki będą reprezentowały nasze przedszkole podczas gminnych eliminacji w Domu Kultury.

WIOSENNE RECYTACJE PAJACYKÓW

W dniu dzisiejszym odbyły się grupowe eliminacje do Przedszkolnego Konkursu Recytatorskiego. Naszą grupę będzie reprezentować Zuzia Sz. i Weronika P. Życzymy powodzenia.

NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU!

13 kwietnia pod kinem Sokół Przedszkolaki wraz z innymi dziećmi z przedszkoli i szkół sokólskich brały udział w Happeningu "Jesteśmy różni, ale tak samo ważni". W programie były różne atrakcje m.in. wypuszczenie niebieskich balonów do nieba, wspólna nauka piosenki, występy dzieci. Przedszkolaki z grupy Piłki zaprezentowały układ choreograficzny do piosenki "Happy day". Dzieci na znak solidarności z osobami autystycznymi ubranie były na niebiesko.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ "MAMA, TATA I JA"

Nasze przedszkole w Sokolskim Ośrodku Kultury reprezentowały Jula O., Oliwia D., Hania L. Serdecznie gratulujemy!

MISIE W PIZZERII

MISIE SIEJĄ RZEŻUCHĘ