Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2007/2008.

19 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2007/2008. Przybyłym rodzicom i pozostającym na drugi rok kolegom i koleżankom sześciolatki zaprezentowały inscenizację "Zabawa na łące", tańce i piosenki. Klaudia Sz. (gr.IV) i Zuzia L. (gr.II) w wierszu "Pożegnanie przedszkola" podziękowały paniom za trud wychowania i mile spędzone w przedszkolu chwile. Następnie pani Dyrektor wręczyła nagrody rzeczowe i dyplomy przedszkolakom biorącym udział w konkursie plastycznym "Moje czyste podwórko" organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Sokółce (1 miejsce zajęła Zuzia L. gr. II - 6 latki). Na koniec wychowawczynie sześciolatków wręczyły dyplomy ukończenia przedszkola.