Ważne ogłoszenia !!!

Filharmonia podlaska.

W dniu 9.10.2008 gościliśmy w naszym przedszkolu Filharmonię Podlaską. Przedszkolaki wysłuchały audycji muzycznej pt. "Bajka o małym Żółwiku Allegro".
Audycja przybliżyła dzieciom pojęcia tempa w muzyce poprzez barwnie ilustrowaną bajkę. W spokojnej społeczności żółwi przyszło na świat małe Żółwiątko. Rodzice przygotowywali sie do ceremonii nazwania malca odpowiednim imieniem, albowiem wszyscy członkowie rodziny posiadali dostojne imiona odpowiadające ich charakterom. Mama nazywała się Andante, tata - Adagio. Jednak imię zaplanowane przez rodziców nie pasowało do temperamentu malca. Żółwik był bardzo szybko, energiczny, miał wiele spontanicznych pomysłów. Rodzice nazwali więc swego synka Żółwik Allegro.
Audycję prowadziła: Barbara Kozakiewicz - Kisiel, Tadeusz Dziemski - flet, Bogdan Drewnowski - tuba, Jakub Kisiel - instr. perkusyjne, Marek Kisiel - instr. Klawiszowy