Audycja muzyczna "Zaczarowana melodia"

Kiermasz Świąteczny.

Mikołajki.

Tego dnia obchodziliśmy w przedszkolu Mikołajki.

Andrzejkowe wróżby.

Jak Jeż Kolczatek szukał mieszkania

Teatrzyk kukiełkowy "Jak Jeż Kolczatek szukał mieszkania" przygotowany przez grupę II dla dzieci z grupy I.

Olimpijka klas 0

Dzieci z najstarszej grupy brały udział w zawodach sportowych Olimpijka klas 0 zorganizowanych w Szkole Podstawowej nr 1 w Sokółce. Wróciły do przedszkola z pucharem i dyplome.

Kiermasz Wielkanocy

W dniach 15 - 26.03.2010 r. w Przedszkolu Nr 4 w Sokółce odbywa się Kiermasz Wielkanocy. Na kiermaszu można nabyć wykonane przez dzieci i pracowników ozdoby wielkanocne. Kolorowe ozdoby świąteczne są wyjątkowe, niepowtarzalne i robione ręcznie, dlatego cieszą się powodzeniem wśród rodziców, pracowników i gości. Pieniądze, które w ten sposób zbieramy przeznaczone zostaną na doposażenie kącików zabaw.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Kiermasz Wielkanocny.

Polskie tańce ludowe inspiracją w muzyce F. Chopina.

Dzieci wysłuchały audycji muzycznej Polskie tańce ludowe inspiracją w muzyce F. Chopina. Podczas audycji artyści z Filharmonii Podlaskiej przybliżyli dzieciom postać F. Chopina, ważniejsze wydarzenia z życia kompozytora oraz utwory: mazurki, oberki, polonez, kujawiak.