DZIEŃ RODZINY

Dnia 25 maja 2012 roku w Przedszkolu Nr 4 w Sokółce odbył się Dzień Rodziny, który od kilku lat stał się tradycja naszej placówki. Na początku uroczystości Pani Dyrektor Irena Szarkowska przywitała bardzo serdecznie licznie zebranych gości. Następnie wszystkie przedszkolaki i ich opiekunowie zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Główną atrakcją Dnia Rodziny były urządzenia rekreacyjne tj.  batut, suchy basen z piłeczkami, bajecznie kolorowy tor przeszkód oraz ciesząca się największą popularnością dmuchana zjeżdżalnia. Ich wielkość i kolorystyka nie pozwalała maluchom przejść obok bezinteresownie. W międzyczasie dzieci z rodzicami odrysowywały swoje dłonie, brały udział w konkursach i zabawach z chustą animacyjną. Opiekunowie dzieci wypowiadali się pisemnie na temat: „Kocham swoje dziecko, bo …”

Po 2, 5- godzinnej zabawie odbyła się krótka część artystyczna. Zaprezentowały się dzieci z poszczególnych grup. Za swoje występy otrzymały gromkie brawa. Indywidualne życzenia i drobne własnoręcznie wykonane laurki i upominki zakończyły program artystyczny.

Piękna pogoda zachęciła rodziców i dzieci do miłych rozmów w towarzyskim gronie przy słodkim poczęstunku. Impreza plenerowa dostarczyła maksimum wrażeń zarówno dzieciom jak i rodzicom.